pattern
pattern

درباره ما

مدیریت سازمان

ما در شرکت فنون طب فرتاک در طی ده سال و با پیمودن مسیری دشوار و ناهموار موفق به ایجاد سازمانی یکپارچه، متخصص و همدل شده‌­ایم. با ایجاد یک تیم جوان، مشتاق و قدرتمند، هم‌­اکنون و در ادامه راه به افق‌­های فرامنطقه‌­ای و جهانی می‌اندیشیم.

ما بر این باوریم که  بزرگترین سرمایه ما نیروی انسانی متخصص و جوان سازمان ما است. افرادی که با تکیه بر تلاش خود و عزم راسخ در ارتقا سطح علمی و تخصص مجموعه روزبه­‌روز در حال پیشرفت و کسب دانش می­‌باشند. این نیروهای جوان سرمایه­‌های سرزمین ما هستند. در این راستا ما خود را مدیون این نیروها دانسته و تمام تلاش خود را برای پیشرفت روزافزون آنها می ­نماییم. ما از حضور تمام افراد جوان، علاقمند و کوشا که آماده یادگیری  هستند و از چالش لذت می­‌برند، استقبال می کنیم.

شرکت فنون طب فرتاک متعهد است که به ­روزترین تجهیزات را منطبق با استانداردهای جهانی و ملی در اختیار مردم کشور عزیزمان ارائه دهد.

یک دهه حضور در صنعت سلامت کشور

شرکت فنون طب فرتاک از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و با هدف ارتقا سطح سلامت و کیفیت خدمات پزشکی در کشور آغاز نمود. فعالیت شرکت در ابتدا بر مبنای واردات محصولات با کیفیت به کشور شکل گرفت اما هم‌اکنون تیم علاقمند و کوشای این مجموعه موفق به تولید و بومی سازی محصولات خود گردیده است. امروز به واسطه کیفیت و خدمات مناسب موفق به دستیابی به بخش بزرگی از بازار داخل محصولات خود گردیده ایم و در مدتی کوتاه جایگاهی متعالی در صنعت سلامت کشور را به خود اختصاص داده‌­ایم. 

مسیر پیشرفت

اهداف

  • ارتقا تکنولوژی محصولات تولیدی شرکت
  • افزایش سبد کالای محصولات و افزودن محصولات تک
  • ارتقا کیفیت خدمات با استفاده از روش ­های نوآورانه

چشم‌انداز

اعضای کلیدی

shahab ahari

شهاب آهاری

شهاب آهاری متولد 1364 بوده و در رشته‌های مهندسی پزشکی و مهندسی مکاترونیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل کرده است. او به عنوان مدیر بازرگانی در شرکت‌های صنعت پزشک پیشرو و فنون طب رستاک فعالیت داشته و سابقه مدیریت عامل در شرکت تابان طب پارسه را نیز دارد. وی در سال 1392 اقدام به تاسیس شرکت فنون طب فرتاک نمود و از آن موقع تاکنون ریاست هیات مدیره را به عهده دارد. در سال 1395 با هدف گسترش کسب و کار شرکت در حوزه بین‌المللی، شرکت Intelligent vista Med رادر انتاریوی کانادا تاسیس کرد و هم‌اکنون در حال راه اندازی خط تولید محصولات فرتاک در کانادا می‌باشد.

tofan ahari

طوفان آهاری

طوفان آهاری متولد 1348 و دانش آموخته رشته علوم آزمایشگاهی می‌باشد. وی علاوه بر تحصیلات آکادمیک مرتبط با پزشکی، دوره¬های تخصصی و آموزش‌های پیشرفته مرتبط با مدیریت و برنامه‌ریزی فروش را در موسسات گوناگون طی کرده است. از سوابق کاری وی می‌توان به مدیریت فروش در شرکت‌های تابان طب پارسه و فنون طب رستاک و همچنین سوپروایزر فروش در شرکت صنعت پزشک پیشرو اشاره کرد. او از سال 1392 و پس از تاسیس شرکت فنون طب فرتاک به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل در این شرکت مشغول به کار است. با استفاده از تجارب طولانی خود در امر فروش موفق به استقرار سیستم فروشی مبتنی بر مشتری مداری و رضایت مشتری در فرتاک گردیده است.

شایان آهاری

شایان آهاری متولد ۱۳۶۲ و دانش آموخته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی است. فعالیت های وی در زمینه تجاری سازی و توسعه کسب و کارهای کوچک موجب رشد و تجاری سازی چندین استارت آپ در زمینه معماری گردیده است. او به مدت 6 سال و با سمت مدیر واحد طراحی در شرکت ماموت مشغول به کار بوده است و فعالیت های وی طیف وسیعی از مسئولیت های مرتبط با تحقق محصول را در برمی‌گیرد. تجربه و دانش او در زمینه راه اندازی کسب و کار، طراحی و تحقق محصول موجب شد که او از سال 1395 با عنوان مدیر توسعه کسب و کار در شرکت مشغول به کار گردد.

fatemeh rousta

فاطمه روستا

فاطمه روستا متولد 1361 دانش‌آموخته مهندسی پزشکی از دانشگاه امیرکبیر در مقطع کارشناسی و دانشگاه شهید بهشتی در مقاطع ارشد و دکتری می باشد. وی به مدت ده سال در واحد تجهیزات پزشکی نیروی زمینی ارتش با سمت‌های مدیر تجهیزات، مسئول آزمایشگاه کالیبراسیون و مسئول آموزش، مشغول به کار بوده است. اکنون با عنوان مدیر فنی شرکت لوتوس طب پارسیان، عضو شورای آموزشی دانشگاه خاتم‌الانبیا، دبیرعلمی ماهنامه فن‌آوری‌های نوین پزشکی و دبیر کمیته علمی انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی مشغول به فعالیت است. او با استفاده از تجارب کاری خود در حوزه طراحی محصول و خط تولید و استاندارد سازی هم‌اکنون مدیریت تولید و تحقیق و توسعه فرتاک را به عهده دارد.

nima shirvani

نیما شیروانی

نیما شیروانی متولد ۱۳۶۰، فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کارشناسی و دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. همچنین، دوره های تخصصی تولید و خدمات پس از فروش را در کمپانی های تولید تجهیزات پزشکی خارج از کشور گذرانده است. از سوابق وی می توان به راه اندازی و مدیریت کارخانجات تولیدی و ارائه مشاوره به مجموعه هایی همچون توانیر، کاله و... اشاره نمود. او از سال ۱۳۹۲ به عنوان مدیر خدمات پس از فروش، مدیر بازرگانی و عضو هیئت مدیره در شرکتهای تجهیزات پزشکی فعالیت داشته و در حال حاضر عضو هیئت مدیره شرکت فرتاک بوده و مدیریت خدمات پس از فروش و بازرگانی را نیز برعهده دارد.

pattern
pattern
pattern
pattern
اسکرول به بالا