واحدهای سازمانی


تولید
تحقیق و توسعه
فروش
خدمات پس از فروش


واحد تولید

واحد تولید قلب تپنده فنون طب فرتاک است. این واحد بر مبنای سفارشات مشتری و استفاده از تجهیزات تولیدی پیشرفته، سعی بر تولید محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی دارد. همکاری تنگاتنگ با واحد کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه باعث شده است تا محصولات تولید شده در شرکت ما از نظر فنی و کیفی در حد بسیار بالایی و در سطح استانداردهای جهانی قرار داشته باشند. استفاده از فن‌آوری ها و ابزار پیشرفته در تولید، جدیدترین تکنیک های کنترل کیفیت و استقرار خط تولید از اهداف و دستاوردهای مهم واحد تولید فنون طب فرتاک است.

تلفن

تلفن: 66565697-21(98+)
داخلی: 113

ایمیل

production@fartakmedical.com

fartaks member


واحد تحقیق و توسعه

ما در فنون طب فرتاک معتقدیم تحقیق و توسعه نه تنها یکی از واحدهای کلیدی شرکت، بلکه کلیدی ترین واحد در مسیر رشد و توسعه و دستیابی به اهداف شرکت می باشد. به طور کلی وظیفه‌ی این واحد، ارائه‌ی راه‌کارهای موفقیت و بالابردن سطح بلوغ شرکت است. واحد تحقیق و توسعه در شرکت فنون طب فرتاک وظایف متعددی به عهده دارد که شامل ارائه‌ی راهکار جهت ارتقای سطح استانداردهای شرکت , افزایش سطح علمی و مهارت‌های افراد می‌باشد. علاوه بر این واحد تحقیق و توسعه مسئول یافتن ضرورت و کاربرد تکنولوژی‌های جدید و معرفی آن‌ها به شرکت است. کمک به خودکفایی شرکت در ساخت برخی محصولات، ابزارها یا انجام خدمات و در نهایت ارائه‌ی راهکارهای حفظ منافع و کاهش خطر تهدیدات از دیگر وظایف این واحد است.

تلفن

تلفن: 66565697-21(98+)
داخلی: 105

ایمیل

research@fartakmedical.com


fartaks member

واحد فروش و بازاریابی

ما در فنون طب فرتاک بر این باوریم که فروش آغاز راه است. در این راستا پرسنل فروش شرکت ما رضایت مشتری را در همه طول عمر دستگاه از مرحله نصب گرفته تا خدمات پس از فروش مد نظر قرار می‌دهند. رضایت مشتری کلیدی ترین عامل موفقیت تیم فروش فرتاک است. کلیه کارشناسان مستقر در واحد فروش با توجه به سابقه کاری درخشان و دانش فنی به روز، دارای تسلط کامل بر دسته بندی و ویژگی های فنی محصولات می باشند. لذا این شرکت آماده‌ی ارایه‌ی راهکارهای مطمئن و مشاوره فنی جهت انتخاب مناسب ترین محصول مطابق نیاز کاربر، می باشد.

تلفن

تلفن: 66565697-21(98+)
داخلی: 109

ایمیل

sale@fartakmedical.com


fartaks member

واحد خدمات پس از فروش

مشتریانی که محصولی از ما را انتخاب نموده اند، باید راضی باشند. پس با کارگیری تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی خود می کوشیم تا رضایت مشتری را جلب نماییم. در راستای این رسالت، جمعی از کارشناسان جوان، متخصص، زبده و سخت کوش با بهره گیری از آموزشها و شیوه های نوین ارائه خدمات پس از فروش در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگو مشتریان بوده و در کوتاهترین زمان ممکن خدمات مطلوب را به مشتریان ارائه می نمایند. با آرزوی آن که بتوانیم در ارائه خدمات بهترین باشیم.

تلفن

تلفن: 66565697-21(98+)
داخلی: 113

ایمیل

service@fartakmedical.com

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا